• image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3165
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4,7€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga Myslym Shyri, prane Bar RIO.

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga Myslym Shyri, prane Bar RIO. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, ne nje vend mjaft te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nja ambjent gatimi te vecante , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft mire. Cmimi 330 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme