• image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3164
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 2,9€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga Don Bosko tek Vizion+.

Jepet me qira apartament 1+1 ,rruga Don Bosko tek Vizion+. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ne nje vend mjaft te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje dhe gatimi te perbashket , nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft mire. Cmimi 25000 leke/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme