• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3163
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Pazari i Ri
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Pazari I Ri”.

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Pazari I Ri”. Jepet me qera apartament I mobiluar ne rrugen “Qemal Stafa”, në një pallat ekzistues. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi te perbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe rreth 100 m2 dhe ndodhet në katin e IV-tërt. Çmimi: 350 euro/muaj I diskutueshem

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme