• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3162
 • Type: Apartment
 • 606.80m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Mjull-Bathore
 • 4
 • 3
 • 1

Jepet me qera triplex në Mjull-Bathore pjesë e një vile.

Jepet me qera triplex në Mjull-Bathore pjesë e një vile. Jepet me qera triplex pjesë e një vilë në Mjull-Bathore, pranë “Natyrës së Qetë”. Vila ndodhet një një zonë të qete dhe me pamje piktorekse, shumë pranë TEG-ut, me roje dhe kamera sigurie. E mobiluar në mënyrë moderne. E organizuar në një sipërfaqe totale 405 m2 tokë nga të cilat 360 m2 janë të cilësuara si truall në certifikatë. Njolla e ndërtimit është 119.2 më dhe sipërfaqe e ndërtimit është 606.8 m2. Disponon certifikatë pronësie. Cmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : -5
You dont have any videos

Prona te ngjashme