• image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
 • image 250 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3161
 • Type: Apartment
 • 362.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Kodra e Priftit
 • 7
 • 3
 • 3

Jepet vilë 3-katëshe me qera ose shitet tek “Kodra e Priftit”

Jepet vilë 3-katëshe me qera ose shitet tek “Kodra e Priftit” Vila ka një sipërfaqe ndërtimi prej 370 m2 dhe sipërfaqe 380 m2 oborr, I cili përfshin dhe parkimin e disa mjeteve. Vila është e mobiluar kati I 2-të dhe I 3-të, më të gjitha mobiljet e nevojshme. Pamje nga rruga kryesore. Cmimi 900 euro/muaj Cmimi per shitje 250.000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 380
 • Siperfaqe neto : 370
You dont have any videos

Prona te ngjashme