• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3160
 • Type: Apartment
 • 30.00m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyrë në rrugën “Myslym Shyri”, tek ‘Gjykata e Lartë’

Zyra me një sipëqrfaqe prej 30 m2 është e organizuar në një hapësirë dhe një tualet dhe ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri shumë cilësor, shumë pranë qendrës. Cmimi 30 000 lek/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 30
 • Siperfaqe neto : 30
You dont have any videos

Prona te ngjashme