• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3159
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet aparatament me qera 2+1 pranë KMY-se Yzberisht , pranë rruges se re.

Jepet aparatament me qera 2+1 pranë KMY-se Yzberisht , pranë rruges se re. Jepet me qira apartament me sipërfaqe 106 m2 ndodhet në katin e II- të të një pallati te ri 10 katësh me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete. Aparatamenti ka shume dritë, dhe eshte mobiluar me shume kujdes. Apartamenti nuk ka qene I banuar me pare. Çmimi 450 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme