• image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
 • image 78 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3158
 • Type: Apartment
 • 137.00m2
 • Cmimi/m2: 570€
 • Tirana - Tirana - Unaze e Re
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Astirit”

Jepet apartament me qera në një pallat të ri pranë rrugës kryesore “Unazë së Re ” , pranë karburant “Kastratit , Astir” dhe bar “Oslo”. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme 137 m2 me verandë, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricmi natyral dhe korridor. Ndodhet në katin e 7-të dhe të fundit të një pallati të ri 7-katësh. Apartamenti ka shumë dritë natyrale, gjë që të bën të ndihesh komod. Apartamenti është i arreduar në mënyrë moderne me të gjitha pajisjet e nevojshme, I pajisur me ashensor. Çmimi 300 euro/muaj Cmimi për shitje 78000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 137
 • Siperfaqe neto : 137
You dont have any videos

Prona te ngjashme