• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3157
 • Type: Apartment
 • 87.00m2
 • Cmimi/m2: 466€
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet shtepi private nje kateshe 1+1 tek rruga “Shaban Bardhoshi”, Kombinat.

Shitet shtepi private nje kateshe 1+1 tek rruga “Shaban Bardhoshi”, Kombinat. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 150m2 dhe siperfaqe ndertese prej 87m2. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, korridor, nje tualet dhe oborr. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie.Ne oborr eshte I ndertuar edhe nje dyqan prej 18 m2,gjithashtu I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 70000 euro (I diskutueshem)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 87
 • Truall/ toke : 63
 • Siperfaqe neto : 87
You dont have any videos

Prona te ngjashme