• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3156
 • Type: Apartment
 • 220.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 4
 • 2
 • 2

Jepet me qira vilë dy katëshe tek Liqeni.

Jepet me qira vilë dy katëshe tek Liqeni, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë. Vila ka një sipërfaqe të brendshme prej 220 m2, e ndarë në dy kate, nga 110 m2. Në njërin kat ka sallon ndenjeje, kuzhinë,dy dhoma, një tualet dhe verandë me pamje të mrekullueshme.Kati tjetër është i organizuar në dy dhoma gjumi, ambjent ndenjie,ambjent gatimi,një tualet dhe ballkoni me pamje panoramike.Eshtë e shfrytëzueshme edhe tarraca e shtëpisë. Vila është e shtruar e gjitha me parket druri dhe ka gjithashtu . Gjithashtu ka edhe 500 m2 oborr të rrethuar me gjelbërim e pamje çlodhëse. Në oborrin e vilës ka gjithashtu pishinë dhe vende parkimi. Vila ofron një jetesë komode dhe luksi sepse është e mobiluar totalisht me të gjitha pajisjet bashkohore. Cmimi 1000 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 4
 • Siperfaqe totale : 220
 • Truall/ toke : 500
 • Siperfaqe neto : 220
You dont have any videos

Prona te ngjashme