• image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
 • image 275.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3154
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 3.9€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Naim Frashëri"
 • 1
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 1+1+2 tek Mozaiku I Tiranës.

Jepet me qera apartament 1+1+2 tek Mozaiku I Tiranës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një ballkon si dhe dy tualete. Apartamenti është totalisht i mobiluar . Cmimi 33000 lekë/ muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme