• image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3153
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 2.6€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek "Pallati me Shigjeta".

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, ne nje vend mjaft te mire. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nje ambjent gatimi te vecante, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar mjaft mire. Cmimi 35000 leke/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme