• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3152
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 2.5€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 3

Jepet me qira kati I 3-të I një vile në Rr. “Don Bosko”

Jepet me qira kati I 3-të I një vile në Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një vilë, prane “Gjeli Vizion” Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet. Çmimi 30000 leke/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme