• image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
 • image 230.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3151
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 3,8€
 • Tirana - Tirana - Prane Maternitetit te ri, Brryl
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli, prane Martenitetit te ri.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli, prane Martenitetit te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, ne nje vend mjaft te qete. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nje ambjent gatimi te vecante, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar . Cmimi 28000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme