• image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3149
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 1111€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1, Rruga "Isa Boletini", prane rruges "Barrikadave".

Shitet apartament 2+1 Rruga Isa Boletini, prane rruges Barrikadave. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.. Eshte pajisur me certifkate pronesie. Cmimi 100 000 euro / total.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 10
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme