• image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3148
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Islam Alla"
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Islam Alla.

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Islam Alla, prane Myslym Shyrit dhe Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati e ri, ne nje nder vendet me te mira te qytetit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambinet ndenje, nje ambjent gatimi te vecante, nje dhome gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i mobiluar nga fillimi i gjithi me mobilje te reja , dhoma matrimoniale me tualet me hidromasazh, guzhina me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi 380 euro /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme