• image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
 • image 300 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3147
 • Type: Apartment
 • 226.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Kamëz
 • 4
 • 2

Shitet vilë dy katëshe tek rruga ” Berisha”, në Kamëz.

Shitet vilë dy katëshe tek rruga ” Berisha”, në Kamëz. Shitet vila me sipërfaqe ndërtimi 180 m2, 46.6 garazh dhe truall 446 m2 me dokumenta të rregullta të pronësisë. Vila është e organizuar në katin përdhe një ambjent të madh ndenjie së bashku me guzhinën , një dhomë ndenjie, një tualet dhe korridor. Në katin e sipërm,3 dhoma gjumi një tualet dhe ballkon . Vila ka punime mjaft cilesore, punime extra me gips,e shtruar me parket, e veshur me grafiato, me kondicioner në cdo dhomë, panele diellore, sistem kaldaje dhe një oxhak të madh, etj. Vila ka shumë drite natyrale,dhe ka një pamje të mrekullueshme. Vila ndodhet në një zone super të survejuar, të qetë dhe shumë afër qendrës së Kamzës. Ka një vend parkimi.Oborri eshte I mirëmbajtur. Cmimi: 300000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 226
 • Truall/ toke : 446
 • Siperfaqe neto : 226
You dont have any videos

Prona te ngjashme