• image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3146
 • Type: Apartment
 • 64.50m2
 • Cmimi/m2: 697€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës.

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës. Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 64.5 m2 neto dhe ndodhet në katin e 4- tërt të një pallati ekzistues, kati I parafundit. Është I organizuar nga një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi të bollshme, korridor I madh dhe një tualet I cili është rikonstruktuar I gjithi. Apartamenti ka shumë dritë sepse orientohet I gjithi nga jugu. Është I mobiluar dhe ka hapësira shumë të bollshme. Cmimi okazion 45000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64.5
 • Siperfaqe neto : 64.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme