• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3145
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 4.1€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera kati I dytë I një vile panë fushës së Aviacionit, dhe Zogut të Zi.

Jepet me qera kati I dytë I një vile panë fushës së Aviacionit, dhe Zogut të Zi. Jepet me qira kati II-të i një vile i organizuar në një apartament 3+1 në Rr. "Luis Jankin Henkard", pranë Pallatit të sportit “Asllan Rusi” dhe Zogut Të Zi. Vila më sipërfaqe 130 m2 është e organizuar në një ambient ndenjie, një kuzhine gatimi, tre dhoma gjumi,një djomë matrimoniale me tualetin përkatës, një tualet, një ballkon I madh dhe një verandë me pamje nga kopshti I vilës. Apartamenti është i sapondërtuar me pajisje moderne të kohës. Eshtë I shtruar terësisht me parket, Vila ka kopësht dhe mundësi vendparkimi per makinën. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme