• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3144
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga “Don Bosko”.

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga “Don Bosko” pranë Vizion Plus. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet në katin e II-të të nje pallati të ri te pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, tre dhoma gjumi, nje ballkon si dhe 2 tualete ( njëri i pajisur me hidromasazh ). Apartamenti është plotësisht i mobiluar me të gjitha orendite e nevojshme per një jetesë sa më komode. Gjithashtu disponon dhe sistem ngrohje-ftohje nepërmjet koncionerit si dhe ka parking.Ndodhet në një nga zonat më të mira dhe më të frekuentuara të Tiranës me akses ne cdo rruge kryesore.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme