• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3143
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 2
 • 2
 • 3

Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi”

Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi” Jepet apartament me qera në një pallat të vogël të ri I pajisur me ashensor, me sipërfaqe 100 m2, në rrugën “Fortuzi”, pranë bulevardit “Zogu I Parë”. Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Ndodhet në katin e III-të të objektir, I cili ka dhe një oborr personal I shfrytëzueshëm nga banorët. Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj. Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë. Karakteristikat: Dhomë ndenje + ngrënie Dy dhoma gjumi Dy tualete Dy ballkone, ku njëri shërben si lavanderi. Një korridor Apartamenti ka sistem chiller ngrohje-frohje në të gjitha hapësirat. Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mirë. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Ofrohet dhe parkim në zonë pranë objektit. Cmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme