• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3142
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 4.1€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 në të Rr. “Don Bosko”

Jepet me qira apartament 2+1 në të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballë “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë matrimoniale me tualetin e saj dhe një dhomë për fëmijë, një tualet, nje depo te vogël, korridor dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ofrohet edhe parkim në godinë. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme