• image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3141
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 1250€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1
 • 10

Shitet apartament 2+1 te ish- "Stacioni Trenit".

Shitet apartament 2+1 te ish- Stacioni Trenit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2, dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhome ndenjje së bashku me zonën e gatimit , një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e X-të të një ndërtimi të ri XII-katesh, tepër cilësor sipas standardeve të fundit të jetesës. Apartamenti ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie. Për vizitë në apartament mos hezitoni të na kontaktoni! Cmimi 100’000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme