• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3140
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek “ Zogu i zi “.

Jepet me qera apartament 2+1 tek “ Zogu i zi “. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në një pallat shum cilësorë dhe me punime moderne. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët , dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe një tualet. Eshtë i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 300 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme