• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3139
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit, tek Kompleksi “Magnet” pranë “21-dhjetori”

Jepet me qira apartament 1+1në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit, tek Kompleksi “Magnet” pranë “21-dhjetori” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 icili organizohet nga salloni i ndjenjes i përbashkët me ambjenin e gatimit, një dhomë gjumi, 1 tualete dhe një ballkon. Eshtë i arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e V-të të një godine të re. Cmimi 350 euro/muaj pa përfshire taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme