• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3138
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4,7€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 në fillim të Rr. “Don Bosko”

Jepet me qira apartament 2+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, ne fillim te rrugës “Don Bosko”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon te madh me pamje panoramike. Ndodhet në katin e IV-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i sapo mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme