• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3137
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 9

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko”

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballe “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, nje depo te vogel, korridor dhe një ballkon rreth e përqark apartamentit. Ndodhet në katin e IX-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, I shtruar me parket dhe cdo dhomë është epajisur me kondicioner. Ofrohet edhe parkim në godinë. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme