• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3136
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 565€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 2+1+garazh në “Yzberisht”.

Shitet apartament 2+1+garazh në “Yzberisht”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi të perbashkët, dy dhoma gjumi, një ballkon I madh, një korridor I madh dhe një tualet me ndricim natyral. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të banim të një pallati të ri 9-katësh. Është i pajisur me çerifikatë pronësie.Apartamenti shitet sëbashku me një garazh ne -1. Cmimi 565 euro/m2 Cmimi Total 70000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme