• image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
 • image 49 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3135
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 656€
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 në Kombinat.

Shitet apartament 2+1 në Kombinat. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m2 dhe eshte I mobiluar. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi,të përbashkët, dy dhoma gjumi, një korridor të madh, një ballkon dhe një tualet me ndricim natyral. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim të një pallati ekzistues. Është i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi 656 euro/m2 Cmimi Total 49200 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme