• image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3134
 • Type: Apartment
 • 52.00m2
 • Cmimi/m2: 961,5€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shkollës së Baletit
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Baletit”.

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Baletit”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi,të përbashkët, një dhomë gjumi, një depo të vogël dhe një tualet me ndricim natyral. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim të një pallati ekzistues. Është i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi 961 euro/m2 Cmimi Total 50000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 52
 • Siperfaqe neto : 52
You dont have any videos

Prona te ngjashme