• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3133
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 3,5€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet apartament 2+1 me qera në rrugën “Fortuzi”

Jepet apartament 2+1 me qera në rrugën “Fortuzi”. Jepet me qera apartamentbosh te rruga “Fortuzi”, në një pallat të ri. I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet në katin e IV-tërt.Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës. Çmimi: 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme