• image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
 • image 205.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3132
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 3.4€
 • Tirana - Tirana - Rr."Irfan Tomini"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet apartament 1+1 me qira në rrugën “Irfan Tomini”.

Jepet apartament 1+1 me qira në rrugën “Irfan Tomini”. Jepet me qira apartament I mobiluar te rruga “Irfan Tomini”, në një pallat ekzistues. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të vecantë, një dhomë gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet në katin e II-të. Çmimi: 205 euro/muaj.(25000 leke/muaj)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme