• image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3131
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Don Bosko”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Don Bosko” perballë shkollës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110m2 dhe ndodhet në katin e III-të të nje pallati të ri cilesor të pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një ballkon si dhe dy tualete. Mobilimi është i ri dhe shumica e orendive janë të papërdorura përpara. Apartamenti disponon sistem ngrohje-ftohje me anë të kondicionerit. Cmimi 380 euro / muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme