• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3130
 • Type: Apartment
 • 145.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ibrahim Rugova"
 • 4
 • 2
 • 2

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova”

Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 145m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues, buzë rrugës “Ibrahim rugova”, pranë Gardës ë Republikës së Shqipërisë. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla, një magazinë, dy tualete, verandë dhe recepsioni në korridorin e hyrjes. Çmimi 1200 euro/muaj përfshirë dhe taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe totale : 145
 • Siperfaqe neto : 145
You dont have any videos

Prona te ngjashme