• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3128
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana - Prane Sheshit "Wilson"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet aparatament me qera 1+1 pranë Sheshit Willson, pranë shkolles “Petro Nini”.

Jepet aparatament me qera 1+1 pranë Sheshit Willson, pranë shkolles “Petro Nini”. Jepet me qira apartament me sipërfaqe 55 m2 ndodhet në katin e IV- të të një pallati ekzistues 5 katësh pa ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet. Aparatamenti ka shume dritë, dhe ndodhet në një nga zonat më qëndrore te zonës së ish bllokut. Çmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme