• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3127
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 917€
 • Tirana - Tirana - Thanas Ziko
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 te “Gjimnazi Partizani”, me hipotekë.

Shitet apartament 1+1 te “Gjimnazi Partizani”, me hipotekë. Shitet apartament 1+1 në Rrugën “ Thanas Ziko” me sipërfaqe totale 60 m2 , dhe të brëndshme 60 m2 . Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka dritë të bollshme natyrale. Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues 6 katësh, në katin e 4-ët , pa ashensor. Prona zotëron certifikatë pronësie. Apartamenti shitet me cmim 55 000 euro . Çmimi: Apartamenti - 917 euro/m2. Çmimi : 55 000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme