• image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
 • image 1 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3126
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1150€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament te “ish stacioni I Tiranës së re” buzë Lanës , me hipotekë.

Shitet apartament te “ish stacioni i fundit I Tiranës së re” buzë Lanës , me hipotekë. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale 100 m2 , dhe të brëndshme 90 m2 . Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka një aredim bashkohor, dhe ka dritë të bollshme natyrale, ka dy faqe me drite. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri cilësor në katin e 2-të , I pajisur me ashensor. Prona zotëron certifikatë pronësie. Apartamenti shitet me cmim 115.000 euro I mobiluar, dhe 100.000 euro pa mobilje. Çmimi: Apartamenti - 1000 euro/m2 I papërfshirë mobilimi.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme