• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3125
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 pranë “Don Bosko”

Jepet me qera apartament 1+1 pranë “Don Bosko” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e III-të të një vile. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një ballkon si dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar. Cmimi 30000 lekë / muaj përfshirë dhe ujë dhe drita

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme