• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3124
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Pranë "Harry Fultz"
 • 2
 • 1
 • 9

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Panorama”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi “Panorama”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet në katin e IX-të të një ndërtimi të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një ballkon si dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme dhe disponon gjithashtu sistem ngrohje – ftohje. Preferohen te huaj. Cmimi 400 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme