• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3122
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 prane “ Zogut të zi “.

Jepet me qera apartament 2+1 tek “ Zogu i zi “ perballe shkollës “ Zonja e keshillit të mirë ” Apartmenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri në një ndër zonat më të mira të qytetit. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, si dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me te gjitha orenditë e nevojshme dhe me shum stil. Preferohen të huaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme