• image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
 • image 310.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3121
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 3,6€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Tregu Cam”.

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Tregu Cam”. Jepet me qera apartament I mobiluar te rruga “Shyqyri Bexolli”, në një pallat ekzistues. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi te perbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet në katin e V-të. Disponon kondicioner në cdo dhomë. Çmimi: 310 euro/muaj.(38000 leke/muaj) I diskutueshem

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme