• image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
 • image 290.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3120
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 4,8€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Tregu Cam”.

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Tregu Cam”. Jepet me qera apartament I mobiluar te rruga “Shyqyri Bexolli”, në një pallat ekzistues. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi te perbashkët, një dhomë gjumi, një tualet me ndricim natyral dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet në katin e V-të. Disponon kondicioner në cdo dhomë. Çmimi: 290 euro/muaj.(35000 leke/muaj)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme