• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3118
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4.7€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Reshit Collaku"
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Shallvaret”.

Jepet apartament 2+1 me qera tek “Shallvaret”. Jepet me qera apartament I mobiluar te rruga “Reshit Collaku”, në një pallat ekzistues. I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet mee ndricim natyral dhe korridor. Apartamenti ka një siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet në katin e IV-tërt. Disponon një kondicioner në dhomën e ndenjes. Çmimi: 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme