• image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
 • image 73 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3117
 • Type: Apartment
 • 69.30m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Rruga "Frosina Plaku"
 • 1
 • 1
 • 9

Shitet apartament 1+1 në kompleksin “Magnet”

Shitet apartament 1+1 në kompleksin “Magnet” E pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesueshme nga rruga e Kavajës dhe rruga “Muhamet Gjollesha”. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim te variushem ne pemë, ligustra dhe lule, park lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Apartamenti me sipërfaqe 81.1 m2 m2 bruto dhe 69.3 m2 sip neto, ndodhet në katin e IX-të banim. Organizohet në një sallon të madh ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet me ndicim natyral si dhe korridor. Apartamenti nuk ka ballkon. Orientimi nga perëndimi e bën që të ketë shumë dritë dhe të jetë një apartament I ngrohtë. Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 73000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 81.1
 • Siperfaqe neto : 69.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme