• image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3112
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr."Irfan Tomini"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni fundit i Tiranës së re.

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni fundit i Tiranës së re tek rruga “ Irfan Tomini ” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi egzistues. Apartamenti është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët një dhomë gjumi një ballkon si dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 33000 lek / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme