• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3111
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 9

Jepet me qera apartament 2+1 tek “ Komuna e Parisit ”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek “ Komuna e Parisit ”. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është e ndarë në një ambient ndenje , nje ambient gatimi në vehte, dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e IX-të të nje ndërtimi të ri të pajisur me ashensor. Apartment ka nje pamje të mrekullueshme te dajtit dhe liqenit. Eshte i pajisur me te gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë sa më komode. Gjithashtu apartamenti disponon sistem ngrohje-ftohje me anë të kondiconerit. Cmimi 380 euro / muaj (I diskutueshëm ) Vetem familjare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme