• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3109
 • Type: Apartment
 • 74.00m2
 • Cmimi/m2: 4,7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen”Pjeter Budi”.

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen”Pjeter Budi”. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe është i ndarë në një ambient ndenje, nje ambjent gatimi , nje dhome gjumi, një tualet si dhe dy ballkone. Apartment ndodhet ne katin e V-të të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor. Apartmenti eshte I mobiluar si dhe disponon kondicioner ne cdo dhome.Apartamenti jeper vetem per te huaj. Cmimi 350 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74
 • Siperfaqe neto : 74
You dont have any videos

Prona te ngjashme