• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3108
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Bulevardi Zogu I”

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Bulevardi Zogu I”. Apartmenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi t përbashkët , dy dhoma gjumi, si dhe një tualet. Apartment ndodhet ne katin e III-të të një ndërtimi të ri të pajisur me ashensor. Apartmenti eshte I mobiluar si dhe disponon kondicioner. Cmimi 350 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme