• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3107
 • Type: Apartment
 • 35.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1

Zyrë me qira në rrugën “Myslym Shyri”

Zyrë 2+1 me qira pranë qendrës së Tiranës, në fillim të rrugës “Myslym Shyrit”, në një pallat të ri. Zyra ka një sipërfaqe prej 35 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Ështe ë sapomobiluar, dhe mund të përdoret zi zyrë avokatie, zyrë projektimi, etj. Çmimi per qira 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 35
 • Siperfaqe neto : 35
You dont have any videos

Prona te ngjashme