• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3105
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet apartament 2+1 me qera në fillim të rrugës së Dibrës te “9 katëshet”.

Jepet apartament 2+1 me qera në fillim të rrugës së Dibrës te “9 katëshet”. Jepet me qera apartament totalisht I mobiluar te “9 katëshet”.në një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ka një siperfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim. Çmimi: 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme